KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14401052
nr 1440 1052
Danuta Boguszewska-Chlebowska. Signerad, daterad 1970, blomsteräng. Olja på duk, 49x59, yttermått inklusive ram: 61x72 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:10:21
20/12 16:20:08